2011 m. kovo 11 d., penktadienisNa ką ,baigėsi šurmulio ir nerimo dienos visiem mados sostinių gyventojams ir svečiams .Buvo visko- kas nuvylė ,kas pradžiugino ,ką atradau ar pažinau iš naujo .Negaliu nepakomentuoti viso to skandalo susijusio su John Galliano ir Dior mados namais.Mano nuomonė teisingai Dior padarė atleisdama Galliano iš vyriausio dizainerio posto.Nes žmogus su tokiu požiūrių na negali būti vadovaujanti figūra (tai tiek apie Galliano trumpai -mano nuomonė).
Ir didžiausia naujiena man, kuri gal būt ir nelabai pradžiugino (pamatysim ateity) - tai Riccardo Tisci pasitraukimas iš Givenchy vyr.dizainerio posto ir perėjimo į Dior .Esu didelis Tisci kaip dizainerio ,asmenybės ir žmogaus gerbėjas . Labai tikiuosi, kad Dior jis turės dar didesnes galimybes atsiskleisti ir tobulėti .

Giambattista Valli - tai viena iš tų kolekcijų kuriu laukiu su nekantrumu .Ir iš ties likau patenkintas tuo ką pamačiau . Boy-girl look paprastumas ,monochrominės juoda balta spalvos ,tiesus siluetas .

Necklines were high, silhouettes were schoolgirl-simple, the palette was primarily monochrome black and white, bar rare injections of pink, red, and acid yellow. Valli's sole visual was a tulip print he'd lifted from a Flemish painting. It was striking in a sheath that was diagonally intersected by a drape of black crepe. The same idea was beautifully, simply expressed in a shell top in black and white, again divided diagonally.Phoebe Philo -vegetarė kuri neatsisako dirbti su odom ir kailiais ir tai yra labai didelis pranašumas . 70's -80's margi languoti trumpučiai megztukai ,kailiniai ,odiniai švarkai ir vientisos suknelės.

The turtleneck might be worn under a sporty chevroned sweatshirt or with a clean, unfettered blazer in that substantial wool felt. Yes, the wood-grain prints would've been better left on the sports car dashboard, but the car wash-pleated skirts had a fun zip to them. Philo's evening options were as reduced as ever, just a pair of strapless black bustiers that flared out over full-leg trousers.
Stella McCartney - vegetarė kuri nenaudoja odos ar kailių .Bet McCartney kolekcijos visada patraukia aky savo paprastumu ir moteriškumu.

Representing the feminine side of the story were polka dots, embroidered onto ivory tulle T-shirts layered over a pair of trousers or peeking out beneath the hem of a smoking jacket. Alternatively, they were inset into curvy black dresses as stretchy, transparent point d'esprit. These, like the sleeveless seamed hourglass dresses with the peplums in front, more reliably captured the sexy McCartney spirit.


Email me.

inbedwithkills@gmail.com

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą