2011 m. kovo 23 d., trečiadienisDžiaugiuosi pavasariu ir labai laukiu vasaros .Nors dar tolokai viskas.Mieguisti trečiadieniai daugiau nieko nepasakysiu .Diena kaip miegu iki puse 2 .Iš kairės mano tattoo - I'M TOTALLY OBSESSED WITH TATTOOS.
.Kolkas turiu tik dvi ,bet nežadu sustoti ties dviem ir turiu begalė idėjų ,eskizų ir t.t. ko norėčiau ant odos.
Bet gyvenu Kaune ir nėra per daugiausiai tattoo salonų kuriais pasitikėčiau ar būčiau patenkintas jų darbų ,plius mano tattoo meistras išvykęs į Prancūzija .Tad nauju bus tik kaip išvyksiu i UK .Nauji tattoo eskizai .Jie tikrai nėra galutiniai(pora iš kelių dešimčių).Vis dar laukiu savo Dr.Martens kurie yra įstrigę Lietuvos pašte, nes trūksta dokumentų ,bet jau turėčiau gauti kelių savaičių bėgyje .Labai daug pirkinių buvo per pastaruosius pora mėnesių ir stengsiuosi viska papostinti kokia proga -kaip laiko daugiau bus.

Dveji marškinėliai iš "ZARA" ,(pirkti šiadien) paprasti ir labai patogus plius švelni medvilnė.All the photos were taken by myself and if you copy or use or publish in some fucking I don't know what- i'll kick your ass.

Email me.

inbedwithkills@gmail.com

1 komentaras:

  1. Tikrai nepasitikeciau UK meistrais :)Uz savaites skrendu dviem savaitem i Lietuva darytis tattoo :) Pati esu kauniete, bet savo visas tattoo dariausi ne Kaune [dali Vilniuje, o dabar puiku meistra radau Siauliuose]. Gal Londone kitaip, bet mano mieste tai tikrai labai mazai zmoniu su kokybiskom tatuiruotem :) Cia dauguma meistru dirba pasibaisetinai :)

    AtsakytiPanaikinti